Field Based Login (8.x-2.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User
it: Utente

en: Display name
it: Nome visualizzato

en: About
it: Informazioni

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
it: Spiacente, password o nome utente non riconosciuti. <a href="@password">Hai dimenticato la password?</a>

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Uses
it: Usa

en: Account name
it: Nome utente
