Field Based Login (8.x-2.3) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: User
no: Bruker

en: Display name
no: Visningsnavn

en: About
no: Om

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
no: Beklager, ukjent brukernavn eller passord. <a href="@password">Har du glemt passordet?</a>

en: - Select -
no: - Velg -

en: Uses
no: Bruker
