Field Based Login (8.x-2.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User
ro: Utilizator

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: About
ro: Despre

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ro: Ne pare rău, numele de utilizator sau parola sunt eronate. <a href="@password">V-aţi uitat parola?</a>

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Uses
ro: Folosește
