Field Based Login (8.x-2.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
th: ชื่อผู้ใช้หรือรหัสผ่านไม่ถูกต้อง <a href="@password">คุณลืมรหัสผ่าน?</a>

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Uses
th: ใช้
