Field Based Login (8.x-2.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User
et: Kasutaja

en: Display name
et: Kuvanimi

en: About
et: Programmist

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
et: Kahjuks ei sobi kas kasutajanimi või parool. <a href="@password">Kas unustasid oma parooli?</a>

en: - Select -
et: - Vali -

en: Uses
et: Kasutab
