Field Based Login (8.x-2.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User
fi: Käyttäjä

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: About
fi: Tietoja

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fi: Tuntematon käyttäjätunnus tai salasana.  <a href="@password">Oletko unohtanut salasanasi?</a>

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Uses
fi: Käyttää
