Field Based Login (8.x-2.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: About
hu: Leírás

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hu: Ismeretlen felhasználó vagy hibás jelszó. <a href="@password">Új jelszó igénylése</a>

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Unique field
hu: Egyedi mező

en: Uses
hu: Használat

en: Account name
hu: Számlatulajdonos neve
