Field Based Login (8.x-2.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User
lt: Narys

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Atsiprašome, nepažįstamas vardas ar slaptažodis. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Uses
lt: Naudoja
