Field Based Login (8.x-2.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: About
nl: Over

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nl: Gebruikersnaam of wachtwoord is onbekend. <a href="@password">Bent u uw wachtwoord vergeten?</a>

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Uses
nl: Gebruikt
