Field Based Login (8.x-2.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: User
oc: Utilizaire

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: About
oc: A prepaus

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
oc: O planhèm, nom d'utilizaire o senhal pas reconegut. <a href="@password">Avètz doblidat vòstre senhal ?</a>

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Uses
oc: Usatges
