Field Based Login (8.x-2.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: User
tr: Kullanıcı

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: About
tr: Hakkında

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
tr: Üzgünüz, kullanıcı adı veya parola tanınmıyor. <a href="@password">Parolanızı mı unuttunuz?</a>

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Uses
tr: Kullanım

en: Account name
tr: Hesap sahibi
