Facebook Like Button (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Weight
hu: Súly

en: Font
hu: Betűtípus

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: Standard
hu: Általános

en: Color scheme
hu: Színséma

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Button settings
hu: Gomb beállításai

en: Light
hu: Világos

en: Like
hu: Tetszik

en: Layout style
hu: Elrendezés stílusa

en: Show faces
hu: Arcok mutatása

en: Color Scheme
hu: Színséma

en: Dark
hu: Sötét

en: Social
hu: Közösségi

en: Do not show faces
hu: Arcok elrejtése

en: Appearance settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Show faces in the box?
hu: Arcok mutatása a dobozban?

en: Button appearance
hu: Gomb megjelenése
