Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Size
gu: માપ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
