Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Size
ne: आकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: Language code
ne: भाषा संकेत
