Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Size
ps: كچه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Button
ps: تڼۍ

en: Standard
ps: معياري
