Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Language
bg: Език

en: Size
bg: Размер

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Button
bg: Бутон

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Language code
bg: Код на език
