Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Size
is: Stærð

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Width
is: Breidd

en: Language code
is: Tungumálskóði
