Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Language
af: Taal

en: Size
af: Grootte

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Language code
af: Taalkode
