Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Language
az: Dil

en: Size
az: Ölçü

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Width
az: Eni

en: Button
az: Düymə

en: Standard
az: Standart

en: Language code
az: Dil kodu
