Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Size
da: Størrelse

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Width
da: Bredde

en: Button
da: Knap

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: Color scheme
da: Farvevalg

en: Language code
da: Sprogkode

en: Button settings
da: Knap indstillinger

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt

en: Appearance settings
da: Udseende
