Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Size
eo: Grandeco

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Button
eo: Butono

en: Color scheme
eo: Kolorskemo

en: Language code
eo: Lingva kodo
