Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Language
he: שפה

en: Size
he: גודל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Width
he: רוחב

en: Button
he: כפתור

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Standard
he: רגיל

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Language code
he: קוד השפה
