Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Width
mn: Өргөн

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд

en: Language code
mn: Хэлний код
