Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Size
pt: Tamanho

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Width
pt: Largura

en: Button
pt: Botão

en: Visibility settings
pt: Configurações de visibilidade

en: Standard
pt: Padrão

en: Color scheme
pt: Esquema de cores

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Button settings
pt: Configurações do botão

en: Like
pt: Curtir

en: Color Scheme
pt: Esquema de Cores

en: Dark
pt: Escuro

en: Verb to display
pt: Verbo para mostrar

en: Appearance settings
pt: Configurações de aparência
