Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Size
sv: Storlek

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Width
sv: Bredd

en: Button
sv: Knapp

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: Color scheme
sv: Färgschema

en: Language code
sv: Språkkod

en: Button settings
sv: Inställningar för knapp

en: Recommend
sv: Rekommendera

en: Light
sv: Ljust

en: Like
sv: Gilla

en: Layout style
sv: Stil på utformningen

en: Dark
sv: Mörkt

en: Appearance settings
sv: Inställningar för utseende
