Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Size
tr: Boyut

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Width
tr: Genişlik

en: Button
tr: Düğme

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: Standard
tr: Standart

en: Color scheme
tr: Renk şeması

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Like
tr: Beğen

en: Social
tr: Sosyal

en: Appearance settings
tr: Görünüm ayarları
