FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Email notifications
ar: اشعارات البريد الإلكتروني

en: Comments
ar: التعليقات

en: None
ar: لا شيء

en: Number of comments
ar: عدد التعليقات

en: About
ar: حول
