FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Email notifications
da: E-mail-notifikationer

en: Comments
da: Kommentarer

en: None
da: Ingen

en: Setup
da: Indstillinger

en: Simple
da: Simpel

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Number of comments
da: Antal kommentarer

en: About
da: Om
