FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Email notifications
de: E-Mail-Benachrichtigungen

en: Comments
de: Kommentare

en: None
de: Keine

en: Setup
de: Einstellungen

en: Site URL
de: URL der Website

en: Simple
de: Einfach

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Number of comments
de: Anzahl der Kommentare

en: About
de: Über

en: Style: @style
de: Design: @style

en: Secure
de: Sicher
