FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Email notifications
es: Avisos por correo electrónico

en: Comments
es: Comentarios

en: None
es: Ninguno

en: Setup
es: Configuración

en: Site URL
es: URL del sitio web

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Number of comments
es: Número de comentarios

en: About
es: Acerca de

en: Style: @style
es: Estilo: @style
