FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Comments
et: Kommentaarid

en: None
et: Puudub

en: Simple
et: Lihtne

en: Number of comments
et: Kommentaaride arv

en: About
et: Programmist
