FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Email notifications
fa: اطلاع از طریق پست الکترونیکی

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: None
fa: هیچ

en: Simple
fa: ساده

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Number of comments
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: About
fa: درباره
