FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Comments
fi: Kommentit

en: None
fi: Ei mitään

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Number of comments
fi: Kommenttien määrä

en: About
fi: Tietoja

en: Style: @style
fi: Tyyli: @style
