FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Email notifications
fr: Notifications par courriel

en: Comments
fr: Commentaires

en: None
fr: Aucun(e)

en: Setup
fr: Configuration

en: Site URL
fr: URL du site

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Number of comments
fr: Nombre de commentaires

en: About
fr: À propos

en: Style: @style
fr: Style : @style
