FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Comments
gl: Comentarios

en: None
gl: Ningún

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Number of comments
gl: Número de comentarios

en: About
gl: Información
