FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Email notifications
hi: ईमेल सूचनाएं

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Number of comments
hi: टिप्पणीयों की संख्या

en: About
hi: के बारे में
