FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Email notifications
ja: メール通知

en: Comments
ja: コメント

en: None
ja: なし

en: Simple
ja: 簡単

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Number of comments
ja: コメント数

en: About
ja: アバウト

en: Style: @style
ja: スタイル: @style
