FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Setup
kn: ಸೆಟ್ಅಪ್

en: Simple
kn: ಸರಳ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
