FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Email notifications
ru: Уведомления по email

en: Comments
ru: Комментарии

en: None
ru: Нет

en: Setup
ru: Установка

en: Site URL
ru: URL сайта

en: Simple
ru: Простой

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Number of comments
ru: Количество комментариев

en: About
ru: Информация

en: Style: @style
ru: Стиль: @style
