FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Email notifications
uk: Повідомлення електронною поштою.

en: Comments
uk: Коментарі

en: None
uk: Немає

en: Setup
uk: Установки

en: Site URL
uk: Адреса сайту

en: Simple
uk: Просте

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Number of comments
uk: Кількість коментарів

en: About
uk: Про модуль

en: Style: @style
uk: Стиль: @style

en: Secure
uk: Безпечний
