FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Email notifications
vi: Thư điện tử thông báo

en: Comments
vi: Bình luận

en: None
vi: Không có

en: Setup
vi: Cài đặt

en: Simple
vi: Đơn giản

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Number of comments
vi: Số phản hồi

en: About
vi: Giới thiệu
