FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: None
bo: མེད།

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Number of comments
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས་འབོར

en: About
bo: གསལ་བཤད
