FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Comments
cs: Komentáře

en: None
cs: Žádné

en: Setup
cs: Konfigurace

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Number of comments
cs: Počet komentářů

en: About
cs: Popis

en: Style: @style
cs: Styl: @style

en: Secure
cs: Zabezpečený
