FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Comments
el: Σχόλια

en: None
el: Κανένα

en: Simple
el: Απλό

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Number of comments
el: Αριθμός σχολίων

en: About
el: Περί
