FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Simple
eu: Sinplea

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Number of comments
eu: Iruzkin kopurua

en: About
eu: (r)i buruz
