FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Email notifications
he: הודעות דוא"ל

en: Comments
he: תגובות

en: None
he: ללא

en: Simple
he: פשוט

en: Number of comments
he: מספר התגובות

en: About
he: אודות
