FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Comments
hr: Komentari

en: None
hr: Nema

en: Setup
hr: Postavke

en: Number of comments
hr: Broj komentara

en: About
hr: Opis
