FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Email notifications
hu: Email értesítések

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: None
hu: Nincs

en: Setup
hu: Beállítás

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Number of comments
hu: Megjegyzések száma

en: About
hu: Leírás
