FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Email notifications
id: Email pemberitahuan

en: Comments
id: Komentar

en: None
id: Tiada

en: Number of comments
id: Jumlah komentar

en: About
id: Tentang
