FastComments Live Commenting (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Comments
it: Commenti

en: None
it: Nessuno

en: Simple
it: Semplice

en: Not configured
it: Non configurato

en: Number of comments
it: Numero di commenti

en: About
it: Informazioni
